Nawigacja

Partnerzy

Sobota 15.12.2018

Witamy na naszej stronie.

Strona internetowa Szkoły Podstawowej
z Oddziałami Integracyjnymi
im. II Armii Wojska Polskiego
w Zbąszynku

 

 • WIGILIA MIEJSKA 2018
  08.12.2018

  Już po raz czwarty wzięliśmy udział w Wigilii Miejskiej na Rynku. Mimo chłodu i wiatru słońce oświecało uśmiechnięte twarze naszych dzieci, które zaprezentowały świąteczne utwory przygotowane przez pana Michała Łysiaka oraz układy taneczne, które wykonały dzieci z zespołu Słoneczny Blask.

  Stoiska były wypełnione różnymi pracami wykonanymi wspólnie przez rodziców, dzieci, a także dziadków, którzy od wielu lat włączają się w organizacje naszych imprez. Można było spróbować wielu potraw wigilijnych tj. pierniki, krokiety, barszczyk, pierogi.

 • Pierniki
  07.12.2018

  Piernik, piernikowi nierówny.

  Dzięki uprzejmości  jednej z mam ucznia  klasy  3 a, w dniu 7 grudnia dane było dzieciom tej klasy poczuć się jak w domu .  Pachnące pierniki, słodki lukier i smakowite posypki stały się pierwszoplanowymi bohaterami tego dnia. Własnoręcznie ozdabiane pierniki były najpiękniejsze ze wszystkich, które do tej pory widzieliśmy i dlatego tak trudno było oprzeć się ich urokowi. Zamiast do domu , trafiły do brzuchów zadowolonych dzieci.

 • MIKOŁAJKI
  06.12.2017

  Tak jak wszędzie, tak i w naszej szkole 6 grudnia obchodziliśmy przemiły dzień, a mianowicie MIKOŁAJKI.  Każdy kto mógł, ubrał się na czerwono i założył na głowę mikołajkową czapkę. Uczniowie z klas I – III brali udział w MIKOŁAJKOWEJ OLIMPIADZIE SPORTOWEJ.  Z pomocą Śnieżynek  czyli uczennic z CKZ i U dzieci zmagały się z różnymi konkurencjami.  Śpiewane  piosenki o tematyce mikołajkowej, były wspaniałym przerywnikiem  zawodów.  Dziewczynki z  zespołu ,, Słoneczny Blask”  swoimi tańcami dopełniły całości  imprezy. Rozstrzygnięty został również konkurs plastyczny       ,, Wariacje na temat Świętego Mikołaja ‘’. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali obdarowani  drobnym  upominkiem. Podczas imprezy nie brakowało pozytywnych emocji i wspaniałej zabawy.

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Zbąszynku
  ul.Sportowa 1
  66-210 Zbąszynek
 • 683849445

Galeria zdjęć