Nawigacja

Partnerzy

Poniedziałek 24.09.2018

Witamy na naszej stronie.

Strona internetowa Szkoły Podstawowej
z Oddziałami Integracyjnymi
im. II Armii Wojska Polskiego
w Zbąszynku

 

 • Akcja- Zbąszynecki Dzień bez samochodu

  W sobotę na jeziorku Koźlarskim miało miejsce wydarzenie w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu- Zbąszynecki Dzień bez samochodu. Uczniowie z naszej szkoły pod opieką Pani Małgorzaty Czaczyk, Agnieszki Rucioch, rodziców również przyłączyli się do tej akcji. Polegała ona na pokonaniu rowerem odcinka ( jeziorko Koźlarskie- Kosieczyn ) oraz marszu wokół jeziorka. Po zakończeniu imprezy na wszystkich czekał poczęstunek oraz niespodzianka.

 • Wystawa malarstwa Pani Agaty

  W piątek, 21 września uczniowie uczęszczający na zajęcia artystyczne- malarswo, grupa AC pod opieką Pani Agnieszki Rucioch odwiedzili Galerię Sztuki " Zbąszyneckie Atelier", która mieści się w Dumu Kultury w Zbąszynku, gdzie obejrzeli wystawę malarstwa Pani Agaty Jenczak. Uczniowie podziwiali pejzaże, martwą naturę oraz portrety namalowane przez lokalną artystkę.

 • INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

   

      Zapraszamy wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej im. II Armii Wojska Polskiego w Zbąszynku na inaugurację   roku szkolnego 2018/2019 w dniu 3 września br.o godz. 9.15 na plac przed szkołą przy ulicy Sportowej.

   Odwozy po apelu godzina 11.00 - ul. Sportowa

            Dyrekcja

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Zbąszynku
  ul.Sportowa 1
  66-210 Zbąszynek
 • 683849445

Galeria zdjęć