• Klasy I

Szanowni Państwo,

w związku z ograniczeniami związanymi z zagrożeniem wirusem Covid - 19 nie ma możliwości zorganizowania w tym momenicie zebrania z rodzicami oraz wychowawcami klas. Wstępnie planuję spotkanie z Państwem na 20 sierpnia 2020r. godz.16:00. Informacja zostanie umieszczona na stronie szkoły. Listy uczniów  przyjętych do klas I na rok szkolny 2020/2021 są umieszczone na drzwiach od sekretariatu szkoły na ul.Sportowej.

Anna Szczesiak

• Dni których nie znamy

W ten wyjątkowy sposób klasy ósme żegnają się ze szkołą mając w pamięci wszystkie chwile spędzone w jej murach i jednocześnie dziękują za czas zabawy, nauki i doświadczenia.Dziękujemy!

• Wielkie sukcesy naszych recytatorek!

Na sam koniec tego wyjątkowego roku szkolnego z wielką radością informujemy, że Julia Półtorak z kl. VIIIb znalazła się w gronie 4 laureatek etapu wojewódzkiego Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego PRO ARTE 2020, a Magdalena Kaczmarek z kl. VIIc jest jedną z dwóch wyróżnionych uczennic w tym konkursie. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

• Religijna bajka - legenda

Kilka razy, podczas nauczania zdalnego w wyjątkowym roku szkolnym, w ramach lekcji religii, prezentowaliśmy swoje prace. Tym razem zajęliśmy się przesłaniem religijnej bajki pt: "Trzy drzewa" My jesteśmy podobni do drzew, które w bajce miały swoje marzenia i pragnienia. Bóg jednak spełnił te marzenia według swoich planów i dał drzewom o wiele więcej niż to, o czym marzyły. Bóg jest TAKI, zawsze daje więcej ... Wakacje tak blisko, sprzyjają marzeniom. Nie bójmy się marzyć i miejmy nadzieję, że otrzymamy więcej ... Nasze prace plastyczne, uczniów klas 1 - 4 prezentujemy dla Was poniżej. ZAPRASZAMY ... uczniowie i pani katechetka Krystyna Antczak