• G Suite for Education

• Logowanie i zasady korzystania z systemu zdalnej nauki.

Podczas nauczania zdalnego szkoła pracuje w systemie Google G-Suite for Education.

Jest to zintegrowany system w którym nauczyciel w wygodny sposób może prowadzić lekcje online. System obejmuje m.in. pocztę email, moduł komunikacji i udostępniania materiałów Classroom, videokonferencje Meet, arkusz kalkulacyjny, prezentacje, edytor tekstu i wiele innych.

Uczeń otrzymuje indywidualne konto email w formacie imie.nazwisko@sp.zbaszynek.pl, którym loguje się do systemu korzystając ze strony www.google.com lub www.gmail.com

Poniżej instrukcja pierwszego logowania do systemu.

Kilka zasad netykiety (kodeksu zachowania w Internecie) oraz zasad pracy zdalnej dla najmłodszych.

Savoir-vivre dla uczniów czyli jak zachowywać się podczas lekcji zdalnych