• Wizyta na Politechnice Łódzkiej.

Uczniowie naszej szkoły klasy 5 -8 we wrześniu byli na wycieczce w Łodzi. Dzięki życzliwości i zaangażowaniu pani dr inż. Pauliny Byczkowskiej byli gośćmi Politechniki Łódzkiej Instytutu Inżynierii Materiałowej. Uczniowie wzięli udział w wykładzie prowadzonym przez panią Paulinę która wprowadziła ich w świat obecnych i przyszłych możliwości Inżynierii Materiałowej. Obserwowali jak również samodzielnie wykonywali doświadczenia przy instruktażu profesorów, doktorantów Instytutu. Bardzo dziękujemy pani dr inż. Pauline Byczkowskiej i kadrze Instytutu Inżynierii Materiałowej w Łodzi za profesjonalne, serdecznie przyjęcie i niezapomniane doświadczenia, które są inspirującą do wzbogacania wiedzy. Uczniowie zwiedzali również ZOO, Orientarium oraz zabytkową część Łodzi.

• XII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

7 października 2022 roku obchodziliśmy w naszej szkole XII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI
              MNOŻENIA
              . Uczniowie klas I-III rozwiązywali łamigłówki matematyczne. Uczniowie klas IV losowali